Рекомендації щодо підготовки до чергового етапу електронного декларування


Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області нагадує, що з першого січня 2019 року розпочнеться черговий етап електронного декларування, який триватиме до першого квітня 2019 року.

З метою завчасної підготовки до чергового етапу електронного декларування необхідно виконати такі дії:

1. Перевірити адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування;

2. Перевірити термін дії та працездатність ЕЦП (Електронний цифровий підпис) для роботи з Реєстром.

Зберігайте Ваш ключ ЕЦП, пароль від нього, а також адресу електронної поштової скриньки, з якою Ви зареєстровані у Реєстрі та пароль від неї у захищеному місці.

Звертаємо увагу! За несвоєчасне подання декларації про майновий стан передбачено відповідальність за ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).

З метою уникнення негативних наслідків, просимо відповідально поставитись до чергового етапу електронного декларування.

Детальніше з рекомендаціями до чергового етапу електронного декларування можна ознайомитися на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції за посиланням.

Нагадуємо, подавати е-декларації мають право державні службовці, посади яких належать до посад державної служби категорії «А», «Б» і «В», а також посадові особи юридичних осіб публічного права – ті, хто виконує адміністративно-господарські або організаційно-розпорядчі функції в державних закладах, установах та підприємствах.

Управління Державного агентства рибного господарства у Тернопільській області

Адреса: 46005, м.Тернопіль, вул.Микулинецька, 111а

тел.:+38 (0352) 27-70-34 , тел/факс:+38 (097) 427-85-95

E-mail: trn.rp@darg.gov.ua

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

ДАРГ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

f y t t